O nás

Vážení zákazníci,

vítáme Vás na internetových stránkách naší firmy.

Představení společnosti Martin Drábek s.r.o.

Dovolte mi, abych Vás seznámil s historií společnosti Martin Drábek s.r.o., s její filozofií a plány do budoucnosti. Firma Martin Drábek byla založena v roce 1994, kde v roce 2004 se přetransformovala ve společnost Martin Drábek s.r.o..

Naše společnost působí v Pražském a Středočeském regionu. Za dobu působení naší společnosti pomáháme každoročně víc jak 4500 zakazníkům s problémy jejich plynových zařízení, kteří se k nám, jak doufáme, rádi vrací. Zastupujeme v oboru servisu takové společnosti jako je Protherm, Vaillant, Junkers, Baxi, Dakon, Immergas, Beretta, Hermann, Thermona, Hydrotherm, Eti, Destila, Gasex, Viadrus, Mora, John Wood, Karma, Chaffotoemurry, Benrad, Gamat, Ferolli a další.

Cílem naší společnosti je poskytovat zákazníkům kvalitní a cenově přístupný servis, vycházet vstříc individuálním potřebám našich zákazníků a věnovat maximální pozornost jejich problémům a požadavkům. Z dopisů a telefonátů našich zákazníků se mi zdá, že tato snaha není marná, ba naopak. V současné době již zajišťujeme servis, prodej a montáže převážné většiny značek spotřebičů obvyklých na našem trhu.

Neusínáme však na vavřínech a neustálým školením našich servisních techniků a rozvojem technického i materiálového vybavení se snažíme dopřávat našim zákazníkům ten největší komfort servisu včetně jeho objednání 365 dní v roce. Vyzkoušejte i Vy našich služeb a přesvědčíte se sami o našich kvalitách.